SİVAS BAŞARI 
      ETÜT EĞİTİM MERKEZİ
            BAŞARI'NIN YOLU BAŞARI'DAN GEÇER..
 
Site Haritası

Hakkımızda

                              SİVAS BAŞARI ETÜT MERKEZİ

“YAPARAK VE YAŞAYARAK ÖĞRENEN BİREYLER” felsefesiyle başladığımız bu yolda eğitim öğretim alanında uzman ve çağdaş kadromuzla öğrencilerimizi “keşfeden” , “ sorgulayan” , “araştıran” ve “ bireysel öz-yeterliliklerinin” farkında olan bireyler olarak yetiştirmek hedefimizdir.

Hedefimize aldığımız “YAPARAK ve YAŞAYARAK ÖĞRENME” yaklaşımı çocuklarımızın bilişsel , duygusal , sosyal ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayarak , çağdaşlaşma yolunda ilerleyen , akıl yürüten, analitik düşünme becerisine sahip ve bireysel gelişimini gözlemleyebilen bireyler olmalarını sağlamaktadır.
Eğitim sistemlerinde ki hızlı değişmelerin ve yeniliklerin yaşandığı son dönemlerde , ortaya çıkan eğitimsel ihtiyaçları, kurumsal yapımız ve uzman kadromuzla sizlerin yanında yer alarak en kolay ve etkili şekilde çözmenize ve çocuklarınızın eğitim ihtiyacı konusundaki yükünüzü hafifletmeyi hedeflemekteyiz. 
7 katlı binamızda etkinlik ve uygululama dersliklerimiz,geniş tenefüs alanları,kantin,kütüphane gibi öğrencilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz...
Aynı hedef doğrultusunda çocuğunu hayata hazırlamaya çalışan sizleri ve asıl hayatın aktörleri olan çocuklarımızı da ailemiz de görmek isteriz.

ETÜT MERKEZİMİZİN HİÇBİR VAKIF VE DERNEKLE DOĞRUDAN YADA DOLAYLI OLARAK BAĞLANTISI YOKTUR..
FACE BAŞARI
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 33° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret49359